Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід

Admin

К-ть повідомлень : 2504
Дата регистрации : 09.04.2012

Нива - Прикарпаття: 1:1 Empty
ПовідомленняТема: Нива - Прикарпаття: 1:1   Нива - Прикарпаття: 1:1 Empty4/18/2012, 14:36

Тернопільська "Нива" сьогодні на своєму полі приймала франківське "Прикарпаття". Гра видалась динамічною та цікавою. Обидві команди діяли активно, створюючи небезпечні моменти. Щоправда, в першому таймі вболівальники так і не дочекалися забитих голів. По перерві команди діяли результативніше та обмінялися влучними ударами. В підсумку, нічия - 1:1.
"Нива" 1:1 "Прикарпаття"