Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід

Admin

К-ть повідомлень : 2504
Дата регистрации : 09.04.2012

Говерла - Азовмаш (2-й матч) 80-76 Empty
ПовідомленняТема: Говерла - Азовмаш (2-й матч) 80-76   Говерла - Азовмаш (2-й матч) 80-76 Empty4/20/2012, 07:06

Говерла у другому матчі чвертьфінальної серії, незважаючи на травму Брайана Гріна, який не зміг допомогти своїм партнерам, і граючи увісьмох, перемогла Азовмаш 80-76 і зрівняла рахунок у серії – 1-1.

Після дебютної чверті, яка завершилася з рахунком 22-16 на користь господарів, стало зрозуміло, що івано-франківці налаштовані вкрай серйозно. Це гості довели в ході наступних десяти хвилин, за підсумками яких вони вже вели в рахунку 45-34.

Проте вся боротьба в матчі була попереду, адже до заключного періоду команди підійшли за мінімальної переваги Азовмаша 54-53, яке господарям паркету забезпечив точний дальній постріл Деніела Юїнга на останніх секундах третьої чверті. Тому кульмінація цікавою і напруженою зустрічі припала на її кінцівку. Говерла лідирувала впродовж майже всієї четвертої десятихвилинки і зуміла утримати лідерство, отримавши вкрай важливу перемогу.

Кевін Тіггс, який взяв на себе функції головного постачальника очок для Говерли завершив гру з 24 балами та 6 підбираннями в активі. По 17 очок отримали його партнери – Маркус Уокер і Данте Свонсон. 13 очок і 6 відскоків зібраних на свій рахунок записав Ерік Колмен.

Найрезультативнішим гравцем у складі Азовмаша став Джером Рендл, на рахунку якого 21 очко, 5 підбирань і 4 передачі. 18 очок, 8 передач і 6 підбирань заніс до свого активу Меттью Уолш, 10 очок - Артур Дроздов.