Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід

Admin

К-ть повідомлень : 2504
Дата регистрации : 09.04.2012

Азовмаш - Говерла 103:93 Empty
ПовідомленняТема: Азовмаш - Говерла 103:93   Азовмаш - Говерла 103:93 Empty4/18/2012, 15:17

Маріупольський "Азовмаш" здобув перемогу над Івано-Франківською "Говерлою" у першому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги-2012 з рахунком 103:93.
Команди доволі рівно розпочали першу чверть, проте потужна кінцівка десятихвилинки у виконанні господарів, у складі яких виділялися Олексій Печеров та Джером Рендл, забезпечила їм перевагу у дев'ять очок.
Печеров продовжив бомбардувати кошик суперників і на початку другої чверті, здобувши сім поспіль очок за рахунку 36:20. Втім, “Говерла” оговталася та відповіла ривком 2:13, скоротивши протягом періоду відставання від господарів до п'яти очок. Втім, черговий спурт “Азовмашу” під кінець першої половини дозволив їм піти на велику перерву з перевагою у 14 очок.
У третій чверті розігралася “Говерла”, а особливо її захисник Кевін Тіггс, котрий здобув 14 очок. Різниця між командами скоротилася лише до трьох пунктів. “Азовмаш” узяв гру під контроль у останній десятихвилинці та довів її до перемоги.

Меттью Волш став найрезультативнішим гравцем господарів, здобувши 21 очко та 7 підбирань. Джером Рендл додав 19 очок, Олексій Печеров - 16. Артур Дроздов провів продуктивну гру, закинувши 14 очок, зібравши 8 підбирань та віддавши 5 передач. У “Говерли” головним бомбардиром став Маркус Вокер - 24 пункти. 23 додав Кевін Тіггс.
Азовмаш - Говерла 103:93 DSC_1500