Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід

Друга ліга. "Динамо" - "Прикарпаття" 0:1. Яка гра – такий результат

wahahito

К-ть повідомлень : 3975
Дата регистрации : 09.04.2012

Друга ліга. "Динамо" - "Прикарпаття" 0:1. Яка гра – такий результат  Empty
ПовідомленняТема: Друга ліга. "Динамо" - "Прикарпаття" 0:1. Яка гра – такий результат    Друга ліга. "Динамо" - "Прикарпаття" 0:1. Яка гра – такий результат  Empty5/21/2012, 22:50

Футболісти хмельницького «Динамо» не зуміли реабілітуватися перед своїми вболівальниками за попередню домашню поразку від тернопільської «Ниви» і дозволили ще одному своєму супернику вивезти три очки з Хмельницького. Івано-франківське «Прикарпаття» за весь матч створило лише один по-справжньому небезпечний момент, який і реалізувало.

Уже на другій хвилині господарі поля могли повести у рахунку. Ягмурян наважився на удар з-за меж карної зони і м’яч пролетів у сантиметрах від лівої стійки. А якби Артур відпасував на Сергія Дітковського, той би вийшов на побачення з голкіпером. Невдовзі сам Дітковський увірвався у штрафний майданчик, але його удару забракло влучності.

Ближче до середини тайму «Прикарпаття» вирівняло гру і уся боротьба точилася у центрі поля. Хоча одного разу нашому голкіперу Михайлу Полянському таки довелося вступити у гру. Сильний удар Віктора Скиби він перевів на кутовий.

Двічі непогано бив наш Ярослав Солонинко, але повз ціль. На 30-ій хвилині «десятка» «Динамо» прострілював на Дітковського і Сергій уже був готовий забивати, але його випередив захисник, який вибив за лицеву лінію. Саме після серії кутових господарі поля заробили пенальті – захисник гостей Ігор Ніконов зіграв рукою.

Реалізувати вирок судді спробував Сергій Дітковський. Проте голкіпер парирував удар нашого капітана у лівий від себе кут воріт. А на 41-ій хвилині хмельничани пропустили. Контратака прикарпатців завершилася навісом, «динамівець» Олександр Семенов, вибиваючи м’яча у поле, поцілив у Віктора Скибу, який просто заніс «смугастого» у ворота.

Друга сорокоп’ятихвилинка пройшла майже без моментів. Не пожвавили гру і заміни тренерів. Господарі поля запам’яталися лише декількома ударами Сергія Дітковського, а «Прикарпаття» - пострілом Олексія Тимченка. Проте по-справжньому гольових моментів суперники не створили.

У підсумку «Прикарпаття» здобуло перемогу із мінімальними 1:0, а хмельничани в останньому домашньому матчі сезону не змогла взяти бодай одного очка.

«Динамо» - «Прикарпаття» 0:1

Голи: Скиба 40.

«Динамо»: Полянський, Семенов (Булкін 81), Шляховий, Дем’янчук, Осокін, Беринда (Руденко 46), Солонинко, Ткачук (Мельник 67), Гончар (Антонов 53), Ягмурян (Калайда 62), Дітковський.

«Прикарпаття»: Іванов, Андрєєв, Ніконов, Бут, Ковальчук, Скиба (Новрузов 79), Скидан, Шепель, Яковенко, Тимченко, Ревуцький (Мирослін 90).

Попередження: Дітковський 83 – Тимченко 43, Шепель 71.

Нереалізований пенальті: Дітковський 33.