Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід

УРАГАН (Івано-Франківськ) - ЄНАКІЄВЕЦЬ (Єнакієве) - 1:3 (1:1)

Admin

К-ть повідомлень : 2504
Дата регистрации : 09.04.2012

УРАГАН (Івано-Франківськ) - ЄНАКІЄВЕЦЬ (Єнакієве) - 1:3 (1:1) Empty
ПовідомленняТема: УРАГАН (Івано-Франківськ) - ЄНАКІЄВЕЦЬ (Єнакієве) - 1:3 (1:1)   УРАГАН (Івано-Франківськ) - ЄНАКІЄВЕЦЬ (Єнакієве) - 1:3 (1:1) Empty4/22/2012, 08:47

На 6-й хвилині помилкою у обороні господарів скористався Доманський та відкрив рахунок. За 8 хвилин врасивий удар у дев'ятку воріт Андрія Мельника після розіграшу штрафного вдався Валентину Цвєлих і рахунок зрівнявся. Команди дограли до перерви і після відпочинку господарі розпочали пресингувати "Єнакієвець" одразу з перших хвилин. Втомлені гравці Олега Солодовника часто помилялися, але їх рятував голкіпер і штанги з поперечиною.

Розв'язка ж настала на останній хвилині гри. За 100 секунд до сирени гості випускають 5-го польового гравця і за 5 секунд Замятін виводить свою команду вперед "замикаючи"дальню штангу. Розгублені "ураганівці" за час, що залишився змогли тільки...ще раз втратити м'яч і Нестерук поховав усі надії команди Сергія Гупаленка. 1:3 і розрив між командами у таблиці скорочуєтсья до 3-х очок...